Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
   

Студентське
життя


 

Творча діяльність


Спорт


Конкурси

 

Студентське самоврядування

 

 

Соціально-психологічна служба

Новини

На підставі Концепції формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей та молоді, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України від 21 липня 2004 р. за № 605 в ліцеї традиційно проводиться День нетрадиційних форм навчання з виїздом на природу. Цей заход проводиться 27 вересня в День туризму. Усі групи ліцею прийняли участь у туристичних змаганнях: смузі перешкоджань, змаганнях з волейболу, футболу та відпрацьовували навички приготування польового супу, виготовлення напоїв здоров'я, та овочевих композицій, а також відпрацьовували навички надання першої допомоги. Цей день пройшов на позитиві та мав велике значення для формування згуртованості колективу, розвитку вміння працювати в команді.

Підсумки цього дня були підведені в Бойових листках, де учні у фотоматеріалах відобразили усі події.

Бажаємо усім успіхів у навчанні та здоров ' я.

_____________________________________________________________________

На початку навчального року завданням керівників гуртків є виявлення талантів ліцею – тих учнів, які вміють співати, танцювати, декламувати вірші, вишивати, шити, плести з бісеру і таке інше. З цією метою в ліцеї серед учнів І курсу проводиться конкурс «Фабрика зірок».

В цьому році учні нового набору порадували присутніх своїми виступами. Вразили своїм виконанням сучасних та народних пісень , танців, декламацією віршів Т.Г.Шевченка, Г.Сковорода. Серед відкриттів конкурсу: Синявський Марк, Богатирьова Катерина в номінації «Вокал», Шпирко Денис в номінації «Хореографія», Вернигора Олександр, Прокудіна Вікторія в номінації «Оригінальний жанр» з роботами з бісеру, Охтирський Олексій з фларінгом та багато інших. Радує те, що діти різносторонньо розвинуті. Вони не тільки освоюють професії кухаря, продавця продовольчих товарів, офіціанта, бармена, кондитера, але мають і інші здібності. Сучасний професіонал повинен бути творчою, креативною особистістю. За такими – майбутнє.

_____________________________________________________________________

Визначною подією для першокурсників став початок нового 2011-2012 навчального року. Їм пощастило починати своє професійне навчання в ювілейний для нашої держави рік – 20-ту річницю Незалежності України. Цій знаменній даті і був присвячений День Знань.

Проголошення Акту незалежності України відкрило нову сторінку в історії країни, а 1 вересня відкрило нову сторінку в житті кожного з наших учнів, які обрали наш ліцей, як свій дім. Символічно, що тема єдиного Першого уроку: «Україна – наш спільний дім».

На цей захід було запрошено гостя, який сам був учасником розбудови незалежності України. Учні були ознайомлені з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, дізналися про основні засади демократичного та суспільного ладу України, її досягнення за останні роки. Розповідь супроводжувалась відео показом основних подій історії нашої держави.

Перший урок схвилював учнів та залишив глибокий слід в їх серцях та свідомості.

____________________________________________________________________

Закінчилась практика. І радісно – від зустрічі з батьками, з друзями, з рідним ліцеєм, містом.

І сумно: тому, що немає трудових буднів, приємних і не дуже відпочиваючих. Користь від практики дуже велика, це і досвід роботи, удосконалення вмінь та навичок, досвід спілкування. А ще відпочинок, спортивні змагання, різноманітні конкурси.

 

Літо, море, сонце!
Нарешті розпочалось виробниче навчання на березі Азовського моря, де знадобляться професійні знання та вміння. Кухарі, кондитери, офіціанти, як справжні майстри, будуть обслуговувати їдальні на базах відпочинку та дитячих оздоровчих центрах.

____________________________________________________________________

У ліцеї закінчуються перевірочні роботи умінь та навичок учнів з виробничого навчання при поточному та тематичному контролі  і підводяться підсумки: чи здатні учні до самостійної виробничої практики на підприємствах ресторанного господарства та торгівлі.

 ____________________________________________________________________          

28.04.2011 р. у ВП «Луганський професійний торгово – кулінарний ліцей ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбувся обласний цільовий семінар «Новітні тенденції розвитку торговельно- кулінарної галузі та їх впровадження в навчально-виробничий процес», що проходив за організаційною підтримкою та при участі навчально  - методичного центру професійно – технічної освіти в Луганській області.. Серед учасників семінару  були представники професійно – технічних навчальних закладів Луганської області. У рамках заходу було проведено ознайомчу екскурсію навчальним закладом, презентацію новітнього устаткування підприємств харчування, торгівлі та ресторанного господарства: пароконвектоматом, Vario Cooking Center,автоматизованою системою обслуговування у ресторанах  - R-keeper, комп'ютерно-касовою системою з програмним забезпеченням «Geron», «SPOS». Гості семінару мали можливість спостерігати  за роботою викладачів та майстрів виробничого навчання ліцею під час демонстраційного показу елементів застосування новітніх технологій виробництва при проведенні уроків теоретичного та виробничого навчання: застосування елементів декоративного вирізання з овочів та фруктів (карвінгу) при оздобленні холодних страв та закусок, декоративного розпису соусами, побували в гостях у гуртка «Господарочка» , ознайомившись з технологією роботи з виробами із солоного тіста. Учасників семінару очікував сюрприз у вигляді майстер –класу, на якому презентувались елементи роботи  сомельє. Гості мали можливість ознайомитись із принципами декантації вина, основами еногастрономії, продегустувати  французькі червоні та білі вина та порівняти їх смаки у поєднанні зі стравами, дізнались про основні недоліки вин та ознаки цих недоліків.
Перед учасниками семінару виступили запрошені гості, що представляли споріднені кафедри університету: «Харчових технологій» - Крамаренко Д.П.,  кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри харчових технологій та «Товарознавства, торгового . підприємництва та експертизи товарів» - Бідаш В.І.,  кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри і Сеногонова Л.І.,  кандидат технічних наук, старший викладач кафедри.  Вони ознайомили присутніх з новітніми тенденціями наукових розробок у галузі харчової промисловості -  розробкою нових харчових продуктів функціонального призначення.
Підсумки семінару підвела директор НМЦ ПТО в Луганській області
Козубенко О.В., що ногородила листами подяки організаторів і гостей заходу.

______________________________________________________________________

28.04.2011 р. у ліцеї відбудеться цільовий семінар за темою «Новітні тенденції розвитку торговельно- кулінарної галузі та їх впровадження в навчально-виробничий процес»

Програма цільового семінару

Презентація новітнього торговельно-кулінарного обладнання:

  • презентація устаткування підприємств харчування (Боніславська О.С.);
  • презентація комп'ютерно-касової системи з програмним забезпеченням «Geron», «SPOS» на підприємствах торгівлі (Щербак В.А.);
  • презентація сучасного технологічного обладнання в закладах ресторанного господарства (Галушкина О.В.)

Презентація сучасних технологій виробництва:

  • використання елементів карвінгу для оформлення страв (Сущенко В.М.);
  • декоративний розпис у кулінарному мистецтві (Сочанова Т.А.);
  • декоративно-прикладне мистецтво у виробах із солоного тіста (Лисенко І.Г.)

Майстер-клас з роботи сомельє (з дегустацією вин та закусок) (Майстренко К.М., Галушкина О.В., Лосєва О.Ю.).

Виступи фахівців кафедри харчування та провідних підприємств м. Луганська (Крамаренко Д.П.,  кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри харчових технологій, Бидаш В.І.,  кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри товарознавства, торг. підприємництва та експертизи товарів, Сеногонова Л.І.,  кандидат технічних наук, старший викладач кафедри товарознавства, торг. підприємництва та експертизи товарів, Табакін В.М, директор кафе «Поляна»

______________________________________________________________________

З 6-9 квітня 2011 р. в м. Київ проводився Міжнародний конкурс юніорів з кулінарного мистецтва і сервісу в Україні на базі Київського національного торговельно-економічного університету сумісно з асоціацією кулінарів України. Представлена композиція «Мой ангел хранитель», яку виконала студентка  IV курсу інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, спеціальності «Технологія харчування» Кухарева Наталія під керівництвом викладача-методиста Луганського професійного торгово-кулінарного ліцею, асистента кафедри харчових технологій ІТОТТ Лисенко Ірини Георгіївни, отримала срібну медаль та диплом ІІ ступеню, що є свідченням високого професіоналізму педагога та якісної підготовки студентів. Журі вразила креативність композиції, яка ще раз нагадала про важливість збереження цієї тендітної планети під назвою «Земля». Композиція була дуже актуальна перед святкуванням 50-річчя першого польоту людини в космос.  Це велика перемога університету, тому що золота медаль не вручалась.
В конкурсі з карвінгу брав участь студент IV курсу інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму, спеціальності «Технологія харчування» Федорченко Сергій, який представив композицію «Симфонія квітів», під керівництвом викладача  Луганського професійного торгово-кулінарного ліцею, асистента кафедри харчових технологій ІТОТТ Сущенко Віри Миколаївни. Композиція квітів виконана з овочів, різнобарвна. Робота  дуже ювелірна. Недарма, журі представників з 7 країн відмітили ювелірність та точність виконаної роботи дипломом.

_____________________________________________________________________

31.03.2011 в актовому залі ліцею пройшов відкритий виховний  захід на тему "День театру". Проводила його майстер в/н і класний керівник Галушкина О. В. Почався захід  хвилиною  мовчання присвячений пам'яті великій актрисі 20 ст. Гурченко Л.М.
        В ході заходу була представлена інформація про історію появи театрів, види театрів, існуючі театри Луганська.  Ознайомилися з біографічними даними народних артистів, які працюють в Луганських театрах. Була проведена вікторина. Учні з легкістю пізнавали народних артистів СРСР і України.
         На заході учнями групи № 28 була розіграна сценка про правила поведінки в театрі, дресс-код  і  театральний етикет.
        Захід залишив добрий слід в душах і серцях ліцеїстів. Запам'яталась яскрава гра починаючих акторів групи і незвичайне оформленням сцени.

____________________________________________________________________

17.03.2011 на базі ЛПТКЛ сумісно з міським центром зайнятості було проведено день презентації професій ресторанного бізнесу та харчової промисловості. На цей захід було запрошено велика кількість гостей: роботодавців, учнів шкіл № 25, 33, 43, 44, 34, 35, 17. Яскравим моментом було представлення тематичних столів, різноманітних страв, шоколадного фонтану. На сцені було яскраве дійство презентації професій: кухар, кондитер, продавець прод. товарів, контролер- касир, офіціант, бармен. Феєричним завершенням заходу був флейринг учня гр. № 41 Олексія Охтирського.

____________________________________________________________________________

Директор ліцею Светлична Ірина Анатоліївна відвідала Всеукраїнський семінар, який проводила асоціація директорів ПТНЗ України торговельно – кулінарного профілю на базі Львівського вищого професійного училища. У програмі семінару були різноманітні заходи, презентації, майстер – класи «Смачно, якісно, швидко і доступно – Євро 2012», пленарні засідання.

____________________________________________________________________________

24.02.2011 р. у ВП «Луганський професійний торгово – кулінарний ліцей ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбувся традиційний конкурс професійної майстерності серед молодих майстрів виробничого навчання. Як і завжди цей конкурс проходив у вигляді яскравого святкового дійства. У конкурсі брали участь 6 учасників, які у різних формах демонстрували свої професійні знання, вміння, навички. Завдання конкурси були об'єднані спільною темою: «Страви з оселедця». Учасники конкурсу здивували всіх присутніх різноманітністю і вишуканістю запропонованих страв і яскравістю сервірування столів. Всі учасники були нагородження пам'ятними призами та дипломами. Перше місце поділили між собою два конкурсанти, які отримали найбільшу кількість балів за результатами усіх конкурсів: Михайлова Віта Олексіївна та Радовіченко Олена Миколаївна.